Výroba oplocení

Výroba oplocení
cz en de
01

Výroba oplocení


Od návrhu po kompletní realizaci Vašeho oplocení na klíč. Poradíme Vám s výběrem vhodného oplocení, zdarma vypracujeme 3D vizualizaci pro lepší představu a zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.
Po odsouhlasení nabídky se s Vámi spojí náš technik a domluví s Vámi termín přesného zaměření trasy oplocení, v rámci kterého doladíte poslední detaily a domluvíte termín zahájení realizace.

Ploty, brány, branky vyrábíme z hliníku a oceli s následnou povrchovou úpravou žárovým zinkováním nebo barvou v odstínech RAL dle Vašeho přání. Posuvné brány mohou být instalovány s klasickým pohonem ovládaným dálkovými ovladači nebo „smart“ motory ovládané také přes mobilní aplikaci.

02

Obrábění


Nabízíme strojní zakázkovou výrobu na konvenčních i CNC obráběcích strojích převážně soustružením a frézováním. Výroba probíhá na základě výkresové dokumentace nebo dodaných vzorků. Mimo oceli obrábíme i různé druhy materiálů, jako jsou například barevné kovy a plasty. V případě potřeby dodáváme výrobky včetně zajištění potřebného materiálu s doložením požadovaných atestů. Samozřejmostí je vstupní kontrola materiálu a výstupní kontrola hotových výrobků, která je doložena rozměrovými protokoly.

Dále zajišťujeme:

  • Tepelné zpracování
  • Povrchovou úpravu
  • Dopravu
Svařování
Svařování 1
Svařování 2
03

Svařování


Nabízíme výrobu menších, technologicky náročnějších svařenců za použití metod svařování MIG/MAG, TIG z konstrukčních ocelí, ale i nerezových a žáropevných materiálů, včetně následného opracování. Vyrábíme také svařované chladicí systémy s provedením tlakové zkoušky a vystavením protokolu o výsledku. Samozřejmostí je vstupní kontrola materiálu a výstupní kontrola hotových výrobků, která je doložena rozměrovými protokoly. Maximální rozměr svařeného celku je 5000x5000 mm o hmotnosti max. 5000 kg.

Dále zajišťujeme:

  • Kontroly svarů RTG, UT, PT
  • Tepelné zpracování – žíhání pro odstranění pnutí
  • Povrchovou úpravu
  • Dopravu
04

Výroba technologií na zakázku


Nabízíme zakázkovou výrobu speciálních technologií, jednoúčelových i víceúčelových strojů, na základě dodané výkresové dokumentace. Tyto technologie se většinou skládají z kombinace svařovaných a opracovaných dílů, včetně dílenské montáže a zkoušky funkčnosti. Technologické celky dodáváme včetně materiálu a rozvodů hydrauliky i pneumatiky, případně s povrchovou úpravou.

Obchod s průmyslovým zbožím
Obchod s průmyslovým zbožím 1
Obchod s průmyslovým zbožím 2
05

Obchod s průmyslovým zbožím


Do našeho výrobně obchodního sortimentu spadají průmyslové hadice včetně koncovek, kovové tlakové hadice a kovové kompenzátory. Kovové hadice a kompenzátory vyrábíme na zakázku, včetně výroby koncovek a atypických připojovacích částí.

O nás

Naše firma METALFLEX CZ s.r.o. už více než 10 let působí jako Váš partner v oblasti strojírenské výroby a výroby technologických celků, dodávek komponent potrubních systémů a hadic.  Hlavním cílem společnosti je plnit požadavky zákazníků v potřebném čase, nejvyšší kvalitě a s dokonalým servisem služeb.

O Metalflexu
O Metalflexu

Společnost METALFLEX CZ s.r.o. je od roku 2015 držitelem certifikátu mezinárodně platné normy systému řízení kvality ISO 9001:2008.

POŘÍZENÍ NOVÉ TECHNOLOGIE PRO SPOLEČNOST METALFLEX CZ s.r.o.

Společnost METALFLEX CZ s.r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.01.2.06/0.0/0.0/16_059/0009692 „Nákup strojů k inovaci výrobního procesu METALFLEX CZ s.r.o.“.

Předmětem projektu je pořízení a instalace nového zařízení včetně ovládacího SW, pomocí něhož společnost zkvalitní výrobní proces a zvýší výslednou kvalitu svých produktů. Jedná se o CNC produkční soustružnická centra, které umožní společnosti úpravu kovových součástí do požadovaných finálních produktů.

Na operaci je poskytována finanční podpora EU.

Kontaktujte
nás

Adresa

METALFLEX CZ s.r.o.
Na Heleně 5538/1A
722 00 Ostrava-Třebovice

Telefon

+420 725 716 199

Web

www.metalflex.cz

28616618

Copyright © METALFLEX CZ s.r.o.   |   Created by Maki, Design by TheVlastik